Doświadczenie

lekarze

Kompetencje

Nasi współpracownicy przeznaczyli na wdrożenia i konsultacje dla klientów w branży medycznej ponad 19 000 000 minut czasu!

Integracje systemów do obsługi pacjenta

Systemy dla diagnostyki obrazowej

Zabezpieczenia dokumentacji medycznej

Systemy dla laboratoriów analitycznych

Migracje danych medycznych pomiędzy systemami

Audyty infrastruktury informatycznej

Kim jesteśmy?

lekarz
Nasza misja

informatykaMEDYCZNA.pl prowadzi działalność mającą na celu dostarczanie placówkom medycznym najwyższej jakości produktów i usług. Skupiamy się na doradztwie IT dla gabinetów lekarskich oraz wyposażaniu ich w sprzęt informatyczny, medyczny oraz oprogramowanie do obsługi pacjenta.
Prowadzimy działania edukacyjne dla właścicieli przychodni w zakresie zabezpieczania dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej oraz dostosowania procesów do obowiązujących rozporządzeń i ustaw.

lekarz
Nasza wizja

Miernikiem sukcesu jest zwiększenie przychodów placówki medycznej dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu. Tworzymy wartość poprzez kompetencje. Bierzemy odpowiedzialność za cele naszych klientów i zobowiązujemy się do ich realizacji na najwyższym możliwym poziomie. Otaczamy się ekspertami z wieloletnim doświadczeniem w branży medycznej.

Statystyki

Wzrost przychodów w zakresie dostaw towarów i usług za 2018 rok:
Sprzęt informatyczny
60%
Sprzęt medyczny
75%
Doradztwo biznesowo-medyczne
80%
Optymalizacja procesów obsługi pacjenta
78%

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz zwiększyć konkurencyjność swojej placówki medycznej skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdyni lub Szczecinie.